היי, קוראים לי אמיר (שם בדוי) וכמו כולם גם אני מנסה לתמרן בין עבודה, משפחה, חברים ועל הדרך גם ליהנות קצת מהחיים. גם אני חוסך שקל לשקל – פה מבצע, שם הנחה – הכל כדי שאוכל לפנק אותי ואת המשפחה שלי מדי פעם בארוחה טובה או חופשה קצרה וכמובן בשביל שאוכל לתת להם דברים הרבה יותר גדולים כמו רשת בטחון של הסדרי ביטוח על הדירה, הרכב המשפחתי ועוד.

אההה, כן, וגם יש לי מגבלה פיזית קטנה. כזו שמזכירה לי שהיא שם בכל פעם שאני הולך. צליעה קלה שמלווה אותי לכל מקום – היא הייתה שם כשהחברים לכיתה שיחקו כדורגל ואני התבוננתי מהצד, היא הלכה איתי לבקו"ם כשהתנדבתי לצבא והיא נשארת נאמנה לי גם היום – צולעת איתי לכל מקום.

בשבועות האחרונים אני והצליעה שלי התמלאנו בגאווה – ראינו את מאבק הנכים על העלאת קצבת הנכות והבנו שלמרות המגבלה הפיזית שלנו, כשכולנו יחד – אנחנו חזקים! אז כשחושבים על זה – איך זה שעד היום "לא ספרו" אותנו ככוח צרכני משמעותי?

מדוע רק קבוצות כמו אנשי קבע או מורים מצליחות להשיג לעצמן שלל הטבות ומבצעים ולחסוך אלפי שקלים בשנה? הרי אנחנו חלק מאוד גדול באוכלוסייה, כמיליון בני אדם(!) אם מוסיפים למשוואה את בני משפחתנו והמעטפת התומכת שלנו, מגיעים בקלות למספר חסר תקדים שלא דומה לשום קבוצה אחרת. במילים אחרות: ביחד אנחנו יכולים להפוך לכוח צרכני מוביל בישראל!

ועכשיו לחדשות הטובות…

מסתבר שבזמן שאני חשבתי על זה, יש אנשים שהחליטו לעשות מעשה ופתחו את מועדון הצרכנות "עדיף", שמאפשר לי ולאנשים כמוני להיות חלק ממשהו גדול וגם לחסוך בגדול. ההצטרפות, תאמינו או לא, לא עלתה לי שקל! ובניגוד לכל מועדון לקוחות אחר שאני חבר בו (ויש לא מעט כאלו…) אני לא נדרשתי לשלם דמי חבר חודשיים. עכשיו בואו נדבר ת'כלס – מה יוצא לי מזה? אז זהו, שמלא…. המועדון מאפשר הנחות, מבצעים והטבות ב-3,000 בתי עסק שונים, מרשתות אופנה וקפה, דרך עשרות אחוזי הנחה עבור אביזרים ועזרים אורתופדיים, מכשירי שמיעה ופתרונות טכנולוגיים לאנשים עם מוגבלות ועד מבצעים למופעים, הצגות, פעילויות לכל המשפחה, הנחה ברכישת רכב ואפילו במחירי הדלק.

כך למשל רק בחודש האחרון הוזלתי את פוליסת ביטוח החיים שלי ב-% 25 והורדתי את ההוצאה השנתית ב-700 שקלים. את הטיול השנתי, המאורגן והמונגש לאיטליה, אני וזוגתי שתחייה רכשנו בהנחה יפה של כמה מאות שקלים, ולא פחות חשוב: לראשונה בחיי לא הייתי מוטרד באיך אני והרגל שלי נצליח להגיע ממקום למקום.

בשבוע האחרון הספקנו, אני, אשתי והילדים, לחגוג באווירה משפחתית את יום הנישואים שלנו שכלל הופעה, ארוחת ערב וחיסכון של 120 שקלים בכיס. בנוסף, התחדשנו במצעים, מגבות וכריות נוחות וחסכנו יותר מ-100 ₪ בקנייה הזו. אם כל זה לא מספיק, אז את כל הנסיעות עשינו כשאנחנו זוכים להנחה בדלק שהסתכמה ב-60 שקלים.

בשורה התחתונה: את החודש סיימתי אחרי שחסכתי 570 שקלים(!)

כשסיפרתי לחברים בעבודה על מאות השקלים שאני מצליח לחסוך מדי חודש, הופתעתי שאחד אחד הם התחילו "לצאת מהארון": מסתבר שערן שמתמודד עם כבדות שמיעה גם חבר ב'עדיף', יאיר שסובל מסוכרת כבר סופר חודשיים עם הכרטיס ו-1,000 ₪ יותר בחשבון הבנק, ואפילו יעל מהכספים שסובלת מהפרעת קשב וריכוז הצליחה להירשם בקלות בשבוע שעבר.

אני חייב להודות, שביום ששמעתי על מועדון הצרכנות החדש הגבתי באנטי מסוים, ממש לא רציתי עוד כרטיס אשראי בארנק, עוד התחייבות ועוד התרוצצות מיותרת לבנק. כבר עמדתי לוותר, אבל אז גיליתי שמדובר בתהליך ממש פשוט.
מסתבר שכל מה שצריך זה חשבון פעיל בבנק הפועלים, למלא מספר פרטים וזהו – אתה בפנים. ברגע אחד כרטיס האשראי שלי הפך להיות גם כרטיס המועדון של 'עדיף', ברגע השני התחלתי לחסוך אלפי שקלים בשנה.

אם גם אתם רוצים להפוך לעמיתים במועדון וליהנות מצרכנות נבונה עם הטבות מיוחדות והנחות שיחסכו לכם אלפי שקלים בשנה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הכפתור הזה:

*שירות השיוך מיועד ללקוחות בנק הפועלים. לקוחות שאר הבנקים מוזמנים להצטרף למועדון בלחיצה כאן