יש לי הרבה חברים ששילוב המילים "חופשה" ו"רומנטית" ישר עושה להם אלרגיות. ההתניה הפאבלובית לוקחת אותם למחוזות המסז'ים, הנרות והשיחות הארוכות אל תוך הלילה. שלא תבינו לא נכון, אני ובת הזוג יודעים להעריך עיסוי טוב ואפילו מסוגלים להתמסר לרעיון של בטלה מוחלטת, אבל רצוי שזה יקרה במנות יומיות של 60 עד מקסימום 120 דקות, ובעיקר שזה יגיע אחרי יום גדוש בפעילויות.
במילים אחרות: חופשה זוגית מושלמת לתפיסתנו היא שילוב מנצח בין אקשן ל'לוקיישן' מהסרטים.
אז אחרי שכל זה נאמר – ממש תכף תבינו איך קרה שהתאהבנו בקלאב מד במאוריציוס.

"תכף תבינו איך קרה שהתאהבנו בקלאב מד במאוריציוס" | צילום: Club Med

את האמת? אם אנחנו היינו אחראים על העיצוב של שדה התעופה במאוריציוס, במקום השלט המתחייב של "ברוכים הבאים", היינו הולכים על משהו כמו "כן, הנוף שראיתם מהמטוס הוא אמיתי לגמרי". או אולי "נו, נכון שזה שווה את זמן הטיסה", או משהו בסגנון הזה. כי באמת שאין דרך לתאר את האי הקטן הזה בדרום מערב האוקיינוס ההודי, מבלי להיגרר לקלישאות הקבועות על חופי טורקיז וחול לבן.
אז רק כדי לסגור את הפינה הזאת, נסו לדמיין כל חוף אקזוטי ומרהיב שראיתם אי פעם במציאות או בסרט, ואז נסו לחדד את התמונה למצב של 'היי דפינישן'.
מה שכן, גם החוף הכי מדהים בעולם עלול להוציא אתכם עם כאב גב בהנחה שתבלו עליו את הלילה, אז לטובת החלק של השהייה באי, פתחה 'קלאב מד' העולמית את La Plantation D'albion.

הקלאב המדהים הזה, ברמה של חמישה קלשונים, כן? הוא רק בן 10, אבל כבר מיצב את עצמו כלוקיישן חובה עבור זוגות בירח דבש, כאלה שמציינים תאריך חשוב, או שסתם מעוניינים לפרגן לעצמם חופשה רומנטית בסטנדרט גבוה מאוד ומוכנים לשלם עבורה קצת יותר. אגב, כמה צעדים מהמועדון ממוקם מתחם ה- Albion villas, אזור VIP שבו תמצאו וילות מפנקות.

אם נדמה לכם שבפסקה האחרונה נתנו דגש אמיתי יותר לפורמט של חופשה זוגית/רומנטית ופחות למתכונת של חופשה מרובת זאטוטים, זה רק בגלל שזה ממש ככה. ב'אלביון' תפגשו בעיקר זוגות. במילים אחרות: סיכוי גבוה הרבה יותר שתקלטו במרפסת של השכן שלכם איזה בקבוק יין ריק שנשאר מאתמול בערב, ולא איזה סט מצופים של בוב ספוג.

"נדמה שאתה עובר ממי התכלת של הבריכה למי התכלת של הים הצמוד" | צילום: Club Med

לפרטים נוספים על חופשה זוגית ב-Club Med לחצו כאן >>

ונעבור לחלק האומנותי

מכירים את זה שמבטיחים לכם שייט בקטמרן, או דהירה על אופנוע ים אימתני, ואז אתם מגיעים לחוף ומוצאים שם איזה סירה מפוקפקת שאתם אמורים להסתדר איתה לבד? אז תשכחו מזה. כי כאן אין הבדל בין הפעילויות בשטח לבין איך שהן נראות באתר האינטרנט של הקלאב, חוץ מזה שלאתר לא חייבים להגיע עם כובע וקרם הגנה.

וכאן, כשמבטיחים הדרכה וליווי צמוד גם מתכוונים לזה. איש הצוות (אחד ה־ GO'S) שתמצא במקום הוא מקצוען שהוסמך ספציפית למשימה הזאת, ואין סיכוי שתפגוש אותו מחר כשהוא לובש את המדים של מדריך הטניס.
אגב, הצוות של הקטמרנים למשל, מארגן פעם בשבוע מרוץ שהוא סוג של מסיבה במהירות גבוהה: עולים על הסירות, שטים עד לאי קטן בסביבה, זורקים עוגן ומתחילים לשתות קצת. כלומר, לשתות עוד דברים חוץ ממים, כן? כמה שעות מאוחר יותר, כשהראש כבר קצת מסוחרר ולא רק בגלל הגלים, חוזרים ביחד לקלאב.

אלו מבינכם שיחפשו פעילות עם קרקע מוצקה יותר מתחת לרגליים, יגלו שההקפדה על רמת שירות מקצועית וגבוהה ממשיכה גם כשעוזבים את החול החם. במגרש הגולף למשל. גם שם מאפשרים לך לקחת שיעורים עם מדריכים ייעודיים מוסמכים (גם אם מעולם לא החזקת מקל), או פשוט להגיע בכל שעות היום ולהתאמן לבד.

בסופו של יום כזה – שבו השגתם תמהיל מושלם של חופשה אקזוטית עם פעילויות אמתיות – תגלו פתאום שהנוף נראה אפילו יותר טוב כשאתם קצת מזיעים ומנסים להסדיר נשימה. ואם תצליחו לדחוס ליום אחד רביצה על שפת הבריכה המדהימה, קצת ספורט ימי, איזה 'סשן' גולף, טעימה של הקולינריה המקומית ואיזה טיול רומנטי על החוף, כנראה ששוב תיזכרו בחוק הבלתי כתוב ההוא. אתם יודעים, זה שלפיו השקעה בחופשה שלכם היא כנראה ההשקעה הכי חכמה שתעשו.

לפרטים נוספים על חופשה זוגית ב-Club Med לחצו כאן >>