המכשיר – שרופאים, אורתופדים וכירופרקטים בבתי חולים בארץ ובעולם מכנים "פלא טכנולוגי ורפואי" – מקל באופן משמעותי על הסובלים מכאבים כרוניים או אקוטיים ומאפשר להם חזרה לשגרת חיים רגילה ונטולת כאבים.

ההמצאה ישראלית – הרופאים מהללים בכל העולם!

מדובר בהמצאה ישראלית שעד היום הייתה בשימוש בבתי החולים הדסה, רמב”ם, שיבא, מרפאות כאב בארה"ב, מועדוני כדורגל וכדורסל באירופה ועוד. הטכנולוגיה שמתבססת על מה שמכונה "לייזר רך" פועלת  באמצעות פולסים ייחודיים שמתמקדים במקור הכאב ומקלים עליו במהירות.

המכשיר מיועד לטפל במגוון רחב של תסמונות, כאבים ודלקות – לרבות דלקות פרקים, דלקות עצבים ופציעות ספורט למיניהן  – והוא ידוע כמאיץ הליכי איחוי שברים.

בנוסף למטופלים הסובלים מכאבים בעקבות מחלה, נזקי מאמץ או גיל, ספורטאים רבים בארץ ובעולם גילו את אפקטיביות המכשיר ומשתמשים בו באופן יומיומי. המכשיר נמצא בשימוש מכון ווינגייט, רופאי ספורט, אורתופדים, כירופרקטורים ופיזיותרפיסטים.

למה כל אחד חייב מכשיר כזה בבית?

כמו בכל התפתחות טכנולוגית בעולם הרפואה, מה שהיה נחלתם של בתי חולים, רופאים וספורטאים, הופך כיום נגיש לכל מי שסובל מכאבים ורוצה להקל עליהם. ממש כמו המדחום הדיגיטלי, מכשירי אינהלציה ומספר רב של מוצרים שתוכננו לשימוש ביתי, היום כל אחד שסובל מכאבים יכול סוף סוף לגשת לארון התרופות וליהנות מפתרון טכנולוגי ביתי לכאבים  – בשש דקות טיפול ביום ובמחיר שווה לכל נפש.

 דני שפירא, מראשוני טייסי חיל האוויר וטייס הניסוי מס’ 1 בישראל מספר:

“הסחוס ברגל שמאל שלי נשחק והפתרון לכאבים היה ניתוח לשיקום והחלפת הברך. לפני הניתוח סיפר לי חבר על מכשיר חדשני שמבוסס על שיטת ה SLC . למען האמת הייתי קצת סקפטי, אבל לאחר מספר טיפולים בבית הכאב ירד משמעותית והביא לשיפור ניכר באיכות החיים שלי.”

קלאודיו מרקייר, כירופרקט נבחרת הרוגבי של אנגליה, מספר על אפקטיביות המכשיר במגוון סוגים של כאבים ופציעות:

“לפני כחצי שנה רכשתי את המכשיר ומאז אני משתמש בו בעבודתי בטיפול בפציעות אקוטיות וכרוניות לזירוז תהליך ההחלמה של השחקנים מפציעות וכאבים בקרסוליים, בברכיים, בגב ובצוואר,  בעיות אורתופדיות ופציעות ספורט כגון דלקות גידים, קרע בגיד או בשריר, נקעים ושברים. המכשיר מפחית את זמן הטיפול משמעותית ומחזיר את השחקנים מהר יותר למגרש. בכל הזדמנות שהשחקנים פנויים הם משתמשים בו, לפני ואחרי המשחקים.”

ליאת לביא – מהנדסת הייטק שהחליטה להיכנס לכושר וסבלה מפציעה מוסיפה:

כמו רוב החברים שלי, גם אני התחלתי לרוץ והתאמנתי למיני מרתון ת"א. יש לי כושר לא רע אבל  סחבתי פציעה וכאבים בקרסול. ניסיתי טיפולים שונים: תחבושות אלסטיות, משחות מיוחדות ומחזיקי קרסול, שלא פתרו את הבעיה.  שלושה ימים אחרי שרכשתי את המכשיר וטיפלתי בעצמי התחלתי להרגיש שיפור משמעותי. הטיפול יעיל, אין תופעות לוואי ואחרי שבועיים וחזרתי לרוץ בכיף עם החבר'ה בפארק. מבחינתי זה ממש מכשיר קסם.

לסיכום, אף אחד לא צריך לסבול

אם גם אתם סובלים מכאבים, וגם אם לא, אתם חייבים מכשיר כזה בארון.

לשיחת ייעוץ חינם עם נציג חברת B-Cure Laser השאירו פרטיכם כאן: